MEDIACJE RÓWIEŚNICZE

Tydzień mediacji 17-21.10.22

Mediacje mają na celu przekazanie wiedzy i wykształcenie umiejętności niezbędnych do pokojowego oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów. Opiekunowie i mediatorzy dodatkowo podjęli działania, które mają na celu jednoczenie uczniów naszej szkoły jednocześnie dobrze się przy tym bawić i wspólnie spędzać czas. 21.10 przeszkoleni uczniowie otrzymali legitymacje mediatorów, które zostały wręczone przez Państwa Agnieszkę i Andrzeja Bartosików – trenerów mediatorów. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi otwarto salę przeznaczoną do mediacji. Wspólnie zadbajmy o to, aby w naszej szkole nie brakowało przyjaznych i życzliwych relacji, a spraw do mediacji było jak najmniej.