DYREKTOR SZKOŁY:
mgr Sławomir Kobzda
ZASTĘPCA DYREKTORA:
mgr Sabina Józefiak-matematyka, oligofrenopedagogika
mgr Małgorzata Sauer – matematyka
mgr Marek Drzazga – j.polski
logopeda:
mgr Ewa Dobrowolska
mgr Marta Rogalewska
pedagog szkolny:
mgr Joanna Grzesiak
mgr Joanna Jackiewicz
specjaliści:
Michał Raczyński- tyflopedagog
Aneta Chojdak – rehabilitacja
psycholog szkolny:
mgr Dominika Herman
biblioteka:
mgr Danuta Knopik
świetlica:
mgr Beata Jabłońska
mgr Bożena Jabłońska
mgr Beata Picher
mgr Danuta Pukownik
mgr Barbara Matuszewska
mgr Iwona Skrobacz
mgr Dariusz Mądry
NAUCZYCIELE klas I – III:
mgr Iwona Białek-wychowawca kl. Ia
nauczyciel wspomagający – mgr Mirosława Głąbiak
mgr Zofia Kłobuszewska– wychowawca kl. Ib
mgr Agnieszka Ulichnowska – Gajda – wychowawca kl. Ic
mgr Dorota Walkowiak – wychowawca kl IIa
nauczyciel wspomagający-mgr Maria Łacina
mgr Danuta Bińska– wychowawca kl.IIb
mgr Dominika Stambuła– wychowawca kl. IIc
mgr Donata Śmiejczak – wychowawca kl. IIIa
nauczyciel wspomagający – mgr Maria Widerska
mgr Ewa Dobrowolska – wychowawca kl. IIIb
mgr Maria Szpot – wychowawca kl. IIIc
NAUCZYCIELE klas IV – VIII:
mgr Magdalena Potyrała- wychowawca kl.IVa, język angielski
nauczyciel wspomagający – mgr Anna Kotarba
mgr Aleksandra Wieczorek- wychowawca kl.IVb, informatyka
nauczyciel wspomagający – mgr Karolina Figoń
mgr Aldona Błoch – Łącka – wychowawca kl. IVc, przyroda, biologia, geografia
mgr Joanna Jackiewicz – wychowawca kl.Va, wychowanie fizyczne
nauczyciel wspomagający – mgr Magdalena Matysiak
mgr. Paweł Gilar – wychowawca kl. Vb, wychowanie fizyczne
nauczyciel wspomagający – mgr Paulina Wojtasik
mgr. Iwona Skrobacz – wychowawca kl. Vc, historia, wos
mgr Alina Błaszczyk-wychowawca kl. VIa, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
mgr Hanna Kempa- wychowawca kl. VIb, język polski
mgr Beata Prusinkiewicz – wychowawca kl. VIIa, język polski
mgr Bożena Jabłońska – wychowawca kl. VIIb, muzyka
mgr Ewelina Guzenda- wychowawca kl. VIIIa, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający
mgr Beata Marcjasz – wychowawca kl. VIIIb, historia, j.polski
mgr Kinga Kurek- język angielski, język niemiecki
mgr Katarzyna Bolach- j.angielski
mgr Edyta Zygmunt -Jędrzejak, język angielski
mgr Ewa Drzewicz-geografia, przyroda, biologia, wdż
mgr Beata Gabryś – język polski
mgr Wojciech Kokot – matematyka
mgr Agata Leszkiewicz – religia
mgr Natalia Matysik – chemia, matematyka
mgr Dariusz Mądry- wychowanie fizyczne
mgr Janusz Olechnowicz-plastyka, technika
mgr Dariusz Pannek – fizyka
mgr Marta Rogalewska – technika