Warsztaty Londyn

Warsztaty językowe w Londynie
W dniach 21-27 marca 2024r. grupa uczniów z klas V i VII naszej szkoły oraz SP nr 2 wzięła udział w wyjątkowych warsztatach językowych w Londynie zorganizowanych przez Hello English Culture Centre pod opieką p. Edyty Zygmunt-Jędrzejak i p. Alicji Idzikowskiej. Wyjazd nie tylko stanowił doskonałą okazję do nauki języka ale był również niezapomnianym doświadczeniem kulturowym i integracyjnym. Uczniowie zakwaterowani zostali u rodzin goszczących, dzięki czemu zanurzyli się w pełni w angielski styl życia, zwyczaje i tradycje. Bezpośredni kontakt z anglojęzycznymi mieszkańcami Londynu stworzył doskonałe warunki do praktyki języka angielskiego w realnych sytuacjach i budowania zaufania w komunikacji. Przez 6 dni intensywna praca z materiałami edukacyjnymi połączona ze zwiedzaniem najważniejszych atrakcji stolicy Anglii były niesamowitą przygodą a przede wszystkim niezwykłą lekcją doskonalącą znajomość języka angielskiego. Wyjazd z pewnością pozostanie trwałym wspomnieniem dla wszystkich uczestników.