godlo_polski.svg

SZKOŁA PODSTAWOWA

w Zespole
Szkolno - Przedszkolny
z Oddziałami Integracyjnymi
w Rojowie

„W krainie pszczół”

W naszej szkole 19 października br. odbył się gminny konkurs o tematyce pszczelarskiej  pt. „W krainie pszczół”. Ostrzeszowskie Koło Pszczelarzy, z jego prezesem panem Janem Górą przeprowadziło konkurs, wyłoniło zwycięzców i ufundowało wszystkim uczestnikom nagrody (dwunastu uczniów z czterech szkół).

I miejsce zajęli uczniowie z ZSP w Rojowie (drużyna w składzie: Dominik Lewek, Robert Osagiator Obude, Witold Zwiernik), II miejsce – SP nr 1 w Ostrzeszowie, III miejsce – SP w Niedźwiedziu i IV miejsce – SP w Rogaszycach. Szkoły, które wywalczyły pierwsze trzy miejsca, zostały uhonorowane pucharami. Wręczył je dyrektor ZOPO pan Sławomir Cwojdziński w imieniu burmistrza pana Patryka Jędrowiaka.

Konkurs przyrodniczy w Rojowie został uświetniony występami grupy „Pszczółek” z oddziału przedszkolnego, zespołu tanecznego oraz wokalnego uczniów klas IV – VIII ZSP w Rojowie. Uroczystość prowadzili Marcelina Lis i Maximus Embleton.

 

Dyrektor szkoły pan Sławomir Kobzda podziękował wszystkim za uczestnictwo, przygotowanie części artystycznej i wszelką pomoc w przedsięwzięciu. Przede wszystkim pogratulował drużynom sukcesów oraz zaprosił na II edycję konkursu w kolejnym roku szkolnym.

DANE KONTAKTOWE

FACEBOOK:

© 2022 Zespół Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Rojowie | All Rights Reserved

Skip to content