Przedstawienie muzyczno-teatralne pt: Słoń z kleksem

W dniu 19 stycznia w auli szkolnej odbyło się przedstawienie muzyczno-teatralne pt: Słoń z kleksem. Piękną bajkę opowiedzieli nam członkowie koła muzycznego wraz z przedstawicielami kl 6b. Historia dot. małego słonika, z którego śmiały się różne zwierzęta ze względu na jego plamę. Bombik szukał sposobu na pozbycie się plamy…. dotarł do starego drzewa i dzięki radom Mamuta Bambidu postanawia być dumny ze swojego wyglądu i nie przejmuje się opinia innych zwierząt. „… więc żyć mi się chce i śpiewać się chce, bo dobre serce pięknym czyni mnie ” – wybrzmiała na końcu piosenka finałowa. Ach, dobrze jest żyć!!!!!