Mistrzostwach Powiatu SZS

W Mistrzostwach Powiatu SZS w sztafetowych biegach przełajowych 04.10.2023 drużyna dziewcząt w składzie: Garbolińska Amelia, Grechowicz Zuzanna, Kuriata Iga, Noculak Tamara, Nowak Klaudia, Ochędzan Gabriela, Studnicka Jagoda zajęła I miejsce.
Chłopcy w składzie: Dobrowolski Leon, Hołoś Wiktor, Kempa Mateusz, Knychała Bartosz, Krzyżostaniak Bartosz, Nowicki Aleksander zajęli III miejsce.
W kategorii Igrzysk Dzieci drużyna chłopców w składzie: Lis Stanisław, Glapiński Jan, Pomorski Aleksander, Świtoń Wojciech, Wołoch Ignacy, Zimny Bartosz zajęli V miejsce, a dziewczęta w składzie: Martyna Kasperkiewicz, Fonfara Zofia, Kasprzak Iga, Koper Hanna, Król Antonina, Skołuda Weronika, Widziszowska Julia – III miejsce.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.