Euroweek

Od 18 do 22 kwietnia 2024 uczniowie klas VIa, VIIa i VIIIB pod opieką p. Edytą Zygmunt-Jędrzejak i p. Agaty Leszkiewicz udali się do Długopola-Dolnego na obóz językowy EuroWeek- Szkoła Liderów.
Uczniowie już od pierwszych chwil pobytu na obozie musieli „przełączyć’” się na używanie języka
angielskiego, by móc się komunikować z wolontariuszami z Gruzji, Peru, Zimbabwe prowadzących
zajęcia, które trwały od rana do wieczora. Taka forma nauki przez zabawę, pracę w grupie, zapoznanie z kulturą i tradycjami innych państw z pewnością będą niezapomnianym doświadczeniem i wyjątkową  lekcją nie tylko języka angielskiego ale również relacji międzyludzkich.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, samo wyczytywanie niektórych polskich
imion i nazwisk sprawiało radość nie tylko wolontariuszom. Chcielibyśmy podziękować Urzędowi Miasta i Gminy Ostrzeszów za dofinansowanie przejazdu na obóz.