Egzamin na kartę rowerową zdany!!!

Podsumowanie egzaminu na kartę rowerową

Miesiąc maj upłynął pod hasłem karty rowerowej. Uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Pozytywnie zaliczony test z wiedzy teoretycznej dał przepustkę do podejścia do egzaminu na placu manewrowym. Uczniowie musieli wykazać się praktyczną umiejętnością poruszania się rowerem. Teraz czekają już tylko na odbiór upragnionego PIERWSZEGO PRAWA JAZDY – tj. karty rowerowej. Życzymy nowym posiadaczom karty rowerowej i wszystkim miłośnikom jazdy na rowerze wspaniałych wakacyjnych wypraw, ciekawych tras i bezpiecznych powrotów.

Marta Rogalewska – nauczyciel techniki