Świętujemy Dzień Przedszkolaka i Witamy Panią Jesień

W minioną środę w naszym przedszkolu dzieci od samego rana witała moc balonów i złote serpentyny. Tego dnia każdy czuł się wyjątkowo bo swoje święto miały wszystkie przedszkolaki. Nawet nasze panie poczuły się tego dnia dziećmi. Moc zabaw i atrakcji czekała w każdej z sal. Dzieci dostały upominki, rozwiązywały quiz o swoim przedszkolu, a także tworzyły przepiękne ramki ze swoim zdjęciem, które zawisły w gablocie. Każda z grup miała przyjemność powitać Panią Jesień. Na dzieci czekała specjalnie przygotowana przez naszego gościa ścieżka usłana darami jesieni, przez którą każdy mógł przejść. Przedszkolaki zamiatały rozwiane przez wiatr liście a także podziwiały malowane kolorami jesieni liście. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka wszyscy razem zaśpiewaliśmy piosenkę o dziecięcych marzeniach. Uśmiechom nie było końca, każdy zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie w kolorowej ramce. Ten dzień na pewno wszyscy będą wspominać z wielką radością.