SPOTKANIE Z POLICJĄ

Dzisiejszego dnia nasze Przedszkolaki czekały z zapartym tchem na specjalnych gości. Z Komendy Policji w Ostrzeszowie wyruszył radiowóz wraz z dwoma paniami policjantkami, które odwiedziły Przedszkole w Rojowie. W auli szkolnej dzieci z zaciekawieniem słuchały Pani Ani oraz Pani Magdy, które w mundurach policyjnych wraz z rekwizytami służącymi policji podczas służby, opowiadały o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Wielu z nas doskonale znało już zasady, o których mówiły panie, dlatego z dumą odpowiadaliśmy na zadawane pytania. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa nie tylko na drodze, ale również w przedszkolu. Serdecznie dziękujemy paniom za przybycie do Nas oraz za ogrom bezcennej wiedzy. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze i przypominajmy o tym nie tylko dzieciom, ale również dorosłym!