Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 16 października w naszym Przedszkolu obchodziliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej – a więc święto nie tylko nauczycieli, pracowników przedszkola, ale także wszystkich uczniów i przedszkolaków. W tym ważnym dniu towarzyszyli Nam zaproszeni goście – pan Dyrektor Sławomir Kobzda oraz pani Dyrektor Sabina Józefiak. Dzieci przygotowały piękny występ artystyczny, który swoją tematyką nawiązywał również do jesieni, która już zawitała za naszymi oknami. Najstarsza grupa „Motylki” zaprezentowała swoje umiejętności wokalne, ale także teatralne podczas interpretancji wiersza „Na straganie” Jana Brzechwy. Młodze grupy – „Świerszcze” oraz „Biedronki” w swoich występach zaakcentowały kolory jesieni i jednocześnie złożyły najserdeczniejsze życzenia nauczycielom i paniom pomocom.