Dzień Babci i Dziadka

Styczeń w naszym Przedszkolu upłynął w towarzystwie rodziców oraz dziadków, którzy zostali zaproszeni na specjalnie przygotowane uroczystości. Wraz ze swoimi pociechami mogli spędzić przepiękne chwile, zatrzymać się na moment i pobyć w miejscu, które na co dzień stanowi nieodzowny element życia ich wnucząt. Dumne Przedszkolaki zaprezentowały się najlepiej, jak potrafiły, goszcząc swoich najbliższych oraz występując na scenie pod okiem pań. Są to bardzo wzruszające chwile, które na długo zostają zapamiętane w sercach dziadków i rodziców. Na te ważne dni czekały dzieci i były bardzo dumne z obecności najbliższych. Zaraz po części artystycznej wszyscy razem mogli zasiąść do stołu i wspólnie celebrować święto Dziadków. Dziękujemy rodzicom za pomoc oraz wszystkim obecnym za poświęcony czas.