Ziemia to nasz dom, więc chroń ją ze wszystkich stron

Dzisiejszego dnia, trójka dzieci z naszego przedszkola udała się na kolejną edycję Ogólnoprzedszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Ziemia to nasz dom, więc chroń ją ze wszystkich stron”, organizowanego przez nauczycielki z Przedszkola nr5 w Ostrzeszowie. Z ogromną dumą możemy przekazać, że Lilianna Hoińska, Adam Kaźmierczak oraz Stanisław Kłonowski zajęli pierwsze miejsce rywalizując z siedmioma drużynami innych przedszkoli! Poziom trudności konkursu był wysoki, a wiedza dzieci była sprawdzana w różnorodnych konkurencjach. Dzieci udzielały odpowiedzi podczas quizu, sortowały śmieci do odpowiednich kontenerów, dopasowywały nazwy drzew do obrazków. Ich umiejętności były również sprawdzane podczas toru, w którym liczyła się precyzja stawianych kroków. Zmysł dotyku przydał się nam również w jednej z konkurencji, kiedy to dzieci musiały odgadnąć co ukryte jest w skrzyni. Na koniec sprawnie należało oczyścić staw z papierków oraz niepotrzebnych śmieci. Nasza trójka spisała się bezbłędnie???? Podziękowania należą się również pani Kasi Kulak oraz Monice Biegańskiej, dzięki którym dzieci mogły wziąć udział w konkursie ????

Jeszcze raz wielkie brawa! ????

Wyświetl statystyki i reklamy

Promuj post