Wiosenna Spartakiada Przedszkolaków

24 marca szóstka przedszkolaków pojechała wraz z panią Moniką Biegańską godnie reprezentować nasze przedszkole do Szkoły Podstawowej w Rogaszycach. Na hali sportowej odbyła się Wiosenna Spartakiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole „Kolorowe Kredki” z Rogaszyc wraz z Akademią Piłkarską Czech. Uczestnicy rywalizowali aż w sześciu konkurencjach, podczas których sprawdzana była zwinność, dokładność, szybkość i siła. Po zakończeniu konkurencji dzieci rozegrały ze sobą turniej piłki nożnej, co wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Wszyscy otrzymali nagrody, dyplomy oraz medale. Atmosfera była iście olimpijska, dzieci podchodziło do zadań poważnie, ale z dużą dozą zabawy. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólnie spędzony czas.