Wakacje w Naszym Przedszkolu

Z dniem 1 lipca rozpoczęliśmy okres wakacyjny w naszym Przedszkolu. Do kolorowych sal zajrzały nowe twarze dzieci z Przedszkola nr 6 im Misia Uszatka. Bardzo szybko nowi podopieczni zaprzyjaźnili się z przedszkolakami z Rojowa i wspólnie spędziliśmy wiele wesołych chwil. Jednym ze stałych elementów naszego lipcowego dyżuru były cotygodniowe warsztaty kulinarne przygotowane przez panie kucharki. Dzieci miały okazję próbować warzyw i owoców o tematyce danego koloru: żółtej, zielonej i czerwonej. Ciekawostki oraz talerze pełne niespodzianek zrobiły ogromne wrażenie na przedszkolakach. Panie kucharki przygotowały wspólnie z dziećmi również tematyczny podwieczorek związany z odpowiednim kolorem warsztatów. Piliśmy pyszne koktajle oraz zajadaliśmy smaczne wypieki. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie pań kucharek.
Wakacje z Przedszkolu mijają szybko, ale zarazem w radosnej atmosferze. Wspólnym zabawom na placu zabaw, świętowaniu urodzin i nowym przyjaźniom nie ma końca. Drogie dzieci! Dziękujemy za ten czas, będziemy tęsknić!