Konkurs plastyczny „Moje Przedszkole”

W środę w naszym Przedszkolu odbyło się niesamowite spotkanie oraz warsztaty plastyczne z artystą Szymon Chwalisz. Poranek był pełen pozytywnych emocji, ponieważ zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Moje Przedszkole”. Dzieci wykazały się ogromną wyobraźnią i niesamowitą interpretacją zadania. Prace wykonane były różnymi technikami malarskimi, a różnorodność barw i pomysłowość zachwycały wszystkich ogladających galerię????

Wręczeniu nagród oraz przyznaniu miejsc towarzyszył pan dyrektor Sławomir Kobzda oraz pan Janusz Olechnowicz. I miejsce zajęła Antosia Kowalik, miejsce II otrzymał Filip Kubiak, miejsce III otrzymała Antosia Batóg. W warsztatach artystycznych z naszym gościem specjalnym wzięło udział 10 uczestników konkursu. Pan Szymon pokazał dzieciom techniki rysunku, możliwości wykorzystania swojego potencjału, podpowiadał i udzielał pomocy – zadaniem dzieci było namalowanie Baszty Ostrzeszowa. Z odbytych warsztatów miejsce I zajęła Lilianna Hoińska, II miejsce- Nadia Błażejewska, III miejsce -Zuzanna Kuboś. Dziękujemy za wspaniałe warsztaty oraz możliwość rozwoju zdolności artystycznych???? wielkie brawa dla wszystkich uczestników!