🦋🚀✨ Pożegnanie grupy „Motylki” – czas wzruszeń, wspomnień i nowych podróży! ✨🚀🦋

Za nami wyjątkowa uroczystość pożegnania naszej grupy zerówkowej „Motylki”. Było pięknie, wzruszająco i niezwykle uroczyście. ❤️ Dzieci zabrały wszystkich zgromadzonych w niezwykłą podróż po galaktyce 🌌⭐. W przepięknym występie artystycznym o tematyce kosmicznej, przygotowanym przez wychowawcę grupy panią Natalię Cudniewicz oraz panią Magdalenę Nawrot i panią Karolinę Homińską, mali astronauci wyruszyli statkiem kosmicznym z bazy […]