,,Zawady 2020” – III miejsce w 26 Turnieju Piłki Nożnej

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Miasta i Gminy Ostrzeszów w Minisiatkówce

I Miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Ostrzeszów w Halowej Piłce Nożnej

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w pływaniu – Poznań 2019. Dziewczęta – 28 miejsce, chłopcy – 33.

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Dzieci i Młodzieży szkolnej w ZSP Rojowie.

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Sztafet
I miejsce – Igrzyska dzieci chłopców
I miejsce – Igrzyska młodzieży szkolnej dziewcząt
II miejsce – Igrzyska dzieci dziewcząt
II miejsce – Igrzyska młodzieży szkolnej chłopców

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

Uczniowie ZSP Rojów wzięli udział w drużynowych mistrzostwach powiatu w lekkiej atletyce z okazji obchodów 50 – lecia Ludowego Klubu Sportowego ,,ORKAN” Ostrzeszów.

1października 2019r. W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrzeszowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Naszą szkołę reprezentowały 2 zespoły – w kategorii dzieci (chłopcy i dziewczęta) i 2 zespoły młodzieżowe (chłopcy i dziewczęta). W zależności od kategorii wiekowej uczniowie mieli do pokonania dystanse: młodsi 8*800m, starsi 10*800m. Po zaciętej rywalizacji międzyszkolnej drużyny ZSP Rojów zdobyły następujące miejsca: II miejsce dziewczęta i III miejsce chłopcy klasy 4-6, natomiast starsi zawodnicy – II miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta.

XXIV TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ ZAWADY 2019 W ZSP W ROJOWIE

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rojowie wzięli udział w VII Biegu ulicznym „OSTRZESZOWSKA DYCHA”.

ZSP Rojów – etap wojewódzki. Dziewczyny są wielkie zajęły 5-6 miejsce.

II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w  Szkole Podstawowej  w Niedźwiedziu.

Skład drużyny: Radosław Szkopek, Filip Domagała, Fabian Raduchowski, Kacper Noweta, Gustaw Dembski, Jakub Kossok.

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców OSiR Ostrzeszów.

Wojewódzkie Igrzyska dzieci w pływaniu – Poznań.

Skład drużyny: Filip Chojnacki, Stanisław Dera, Mikołaj Kowaliński, Mateusz Kuriata, Wojciech Manikowski, Szymon Połomski.

Złoto!!! etap rejonowy w badmintonie drużynowym i awans do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy

9 października w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rojowie odbył się 24 Halowy Turniej Piłki Nożnej ,,ZAWADY 2018”. W zawodach wzięło udział sześć zespołów piłkarskich, które po zaciętej walce zajęły następujące miejsca:
I miejsce – ZSP Rojów
II miejsce – SP-1 Ostrzeszów
III miejsce – SP – 2 Ostrzeszów
IV miejsce – SP Szklarka Przygodzicka
V miejsce – SP Niedźwiedź
VI miejsce – SP Rogaszyce

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie pływackiej dla chłopców (rocznik 2006 i młodsi). Uczniowie ZSP Rojów uzyskali awans do Mistrzostw Wojewódzkich. Gratulujemy!!!

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie pływackiej dla dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze).
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie pływackiej dla grupy dziewcząt i chłopców (rocznik 2003 i młodsi).